Míšiny a pájiny stránky

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Harry Potter a syn zrádného smrtijeda

1 kapitola

1. Kapitola – Úvod

Prosím omluvte případné chyby je to moje úplně první povídka. Ale přísahám, že se budu snažit. Také Vás prosím o nějaké komentáře, věřím, že mi pomůžou. děkuji

Severus Snape nejnenáviděnější profesor v Bradavicích. Učil lektvary ale rád by učil obranu proti černé magii, ale  bohužel mu toto přání nebylo splněno.

    Byl vysoké, štíhlé postavy, měl mastné, po ramena dlouhé černé vlasy. Černé oči a hákovitý no. Jeho hlas byl chladný.

     Když studoval v Bradavicích tak chodil do Zmijozelu, kterému byl v pozdějších letech také ředitel. Na škole měl čtyři úhlavní nepřátele, kteří ho  pořád ponižovali a uráželi – byly to James Potter, Sírius Black a Rémus Lupin. Dalo by se říct, že kvůli mim se stal smrtijedem, což se taky stal, ale hned na začátku své kariéry mezi smrtijedama přešel na druhou stranu, čili na stranu dobra, a stal se špehem abuse Brumbála a jeho Fénixova řádu.

    Mnozí lidé si o něm mysleli, že není schopen lásky, ale není to pravda. Pod chladnou maskou se skrývá velmi milující muž. Už na škole se zamiloval do krásné a milé dívky. Jmenovala se Lili Evansová, jenže do ní se taky zamiloval James. O jejich vztahu nikdo nevěděl, ani Brumbál. Obzvlášť po  tom co se stal Severus smrtijedem a následně Brumbálovým špehem to nesměl nikdo zjistit.

    Dohodly se tedy na tom, že Lili bude předstírat lásku k Jakešovy a on ji bude jako ignorovat. Kdykoliv měli volnou chvilku tak se  pod mnoholičným lektvarem scházeli a milovali se. To samozřejmě nezůstalo bez následků. Jednoho dne Lili zjistila, že je těhotná. Věděla, že otcem jejího dítěte nemůže být James, provedla totiž jedno kouzlo a to způsobilo, že nemohla otěhotnět s Jamesem. Se Severusem se dohodli, že udělají vše pro to, aby si svět myslel, že to dítě je Jamesovo. Provedli to mazaně, ještě před porodem použili jedno složité a dost staré kouzlo, které způsobí, že se dítě bude podobat Jamesovi, ale v jeho 17 letech kouzlo postupně zmizí. Jak řekli tak udělali. Dítě se narodilo a dostalo jméno Harry Potter. Kmotrem se stal Sírius Black. Lili se Severusem se občas scházeli a pořad se vroucně milovali. Severus se při každé schůzce s Lili ptal na Harryho.

    Když byl chlapci právě jeden rok tak veden jednou věštbou kterou vyslovila jista profesorka jasnovidectví zaútočil na Harryho domov nejobávanější černokněžník světa Lord Voldemort. Harryho rodič zabil ale když chtěl zabít i chlapce tak se jeho kletba smrti obrátila proti němu. Lord Voldemort byl prozatím poražen ročním miminem. To mimino je známo jako chlapec, který přežil. Mnozí ho milovali ale někteří ho nenáviděli.

   Když se to severu dozvěděl, myslel, že mu pukne srdce žalem. Umínil si, že svého syna bude chránit a milovat, i když to bude muset skrývat. Také si řekl, že to chlapci v nejnutnějším případě řekne. Řekne mu, že je jeho otec.

   Prozatím žil Harry u svého strýce a tety.

 

Poslední komentáře
26.04.2016 14:49:49: Uniq parfémy http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq parfemy - parfémy Uniq parfemy
11.03.2016 14:52:34: www.cesky-parfem.cz Uniq parfémy
16.06.2012 08:51:58: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní fondy
19.05.2012 14:03:55: www.ellis.cz Kolagen proti vráskám
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.